23.-25. augustini toimub meie kooli koosmängu suvelaager

1. Sindi Muusikakooli koosmängu suvelaager tuleb taas!

Ilus suvi on tänaseks käes ja saame aina rohkem nautida vabadust teha asju, mida hinges väga soovime. Sealhulgas kokku saada ja koos pilli mängida 🙂

Seoses sellega tuletame meelde, et Sindi Muusikakooli koosmängu suvelaager toimub sel korral 23.-25. augustini Jõulumäe Tervisespordikeskuses.

Selleks, et laps laagris pillimängus end hästi tunneks, ootame osalema ennekõike õpilasi alates 2. klassist.

Laagrisse palume registreeruda hiljemalt 10. augustiks, kirjutades kooli e-posti aadressile muusikakool@torivald.ee. Laagris osalejate arv on majutustingimuste tõttu piiratud, osaleda saab kuni 45 õpilast.

Laagritasu on 65 eurot, mille palume kanda arvelduskontole EE892200001100693578 Merike Teppan-Kolk, hiljemalt 10. augustiks!

Tasu sisaldab 2 ööd majutust naridega tubades, 7 toidukorda, pillitunde ja vabaajategevusi.

Täpsema info laagri kohta saadame laagrisse tulijatele meili teel.

• Meeldetuletuseks ka seda, et laagritasu saab soovi korral tagasi taotleda Tori Vallavalitsuse huvihariduse ja tegevuse toetuse fondist (loe lähemalt siit).