Karmoškamängu kursus täiskasvanutele

Sindi muusikakool on tegutsenud 33 aastat enam-vähem klassikalise muusikakoolina, kus õpib hetkel 105 õpilast vanuses 5-18 eluaastat. Enam-vähem klassikaline on meie kool selle poolest, et meil on reeglitel alati ka erandid. Oleme oma õppekavades ning õpetamismeetodites paindlikud ja lähtume iga lapse individuaalsusest.

Olles Tori vallas ainus muusikahariduse pakkuja, oleme tundnud, et klassikalise muusikakooli formaat jääb kitsaks. Meie idee ja soov on muusikalist haridust ning  pillimängu ja lauluõpetust pakkuda kõikidele vanustele. Kaasaarvatud täiskasvanutele. Tänapäevaselt sõnastades oleks see elukestev muusikaõpe.

Ajad meie ümber on keerulised ning inimeste mõtted seetõttu suunatud keerlema aina tõsisemate teemade ümber. See kõik on paljudele äärmiselt stressirohke. Siinkohal saab abiks olla muusikaga tegelemine –  millegi uue ja põneva omandamine, mis annab ka heaolutunde.

Karmoškamäng on viimasel ajal on Eestis palju populaarsust kogunud ja nii mõtlesime meiegi avada täiskasvanud huvilistele karmoškamängu kursuse. Eriti tore on see, et saame esimesele kuuele huvilisele pakkuda omalt poolt pilli kasutamiseks. Seda tänu Sauga noortekeskusele, kes oma karmoškad meile kasutada andis.
Karmoškamängu kursust hakkab juhendama Heini Soobik ja toimumiskoht on Sindi Muusikakool.

Tundide toimumise tihedus ja muu korralduslik lepitakse kokku osalejatega omavahel. Tunnihind moodustub sõltuvalt oslejate arvust.

Oodatud on kõik, kes soovivad karmoškamängu proovida. Kindlasti pole vaja muretseda ka neil, kes varem muusikaga tegelenud pole. Pilliõpe algab täielikult algusest.

Huvitavat lugemist karmoška kohta leiab veebilehelt https://karmoska.ee

Info registreerimiseks leiate kõrvalolevalt kuulutuselt.