Eelmine nädal möödus osadele meie kooli õpilastele põnevalt ning väljakutseid pakkuvalt.

Pärnu Muusikakool korraldas taas iga-aastast Omaloomingu ja Improvisatsioonipäeva üritust. Sellel osalemiseks said õpilased saata žüriile hindamiseks enda loodud ning noodikirja pandud muusikapala. Žürii valis lõppkontserdile välja parimad muusikapalad.
Sindi Muusikakoolist osales omaloomingu üritusel  juba mitmendat aastat järjest Sten-Eric Hansen omaloodud klaveriteosega “Päike vihma sees” .
Suur rõõm on teatada, et žürii valis enda lemmikute hulka ka Sten -Ericu klaveripala. 20 aprillil toimunud lõppkontserdil Pärnu Raekoja saalis esitas Sten-Eric oma teose ka publikule. Kõik lõppkontserdil kõlanud muusikapalad koondati ka ühtsesse noodiraamatusse, mis kingiti nii lugude autoritele, kui ka juhendajatele.

Õnnitleme ja täname Sten-Ericut ning juhendajat õpetaja Annely Ojasaart.

21. aprillil  Paikuse Põhikoolis toimunud Pärnumaa noorte bändide konkurss Paikuse Music Splash tõestas taaskord kui ägedad noored Eestis kasvamas on. Pärnumaalt oli kohal lausa 12 erinäolist bändi ja kõik neist viljelesid erinevaid muusikastiile. Igal bändil tuli esitada umbes 7-8 minutiline kava.  Bändide hulgast valiti välja žürii lemmik, publiku lemmik ning bändide enda lemmik. Lisaks veel ka mõned eriauhinnad ning Grand Prix.
Sindi Muusikakoolist osales kaks bändi “KMB” ja “Pikad juhtmed”. Meie suureks rõõmuks pälvis “Pikad juhtmed” publiku lemmiku tiitli. Bändi koosseisu kuuluvad Edith Eriste- kitarr, Armin Kull- basskitarr, Mirtel Metsmaa- viiul, vokaal, Henri Mitt- elektrikitarr, akustiline kitarr, Kevin Kartau- trummid, Ketrin Kallau- percussion. Juhendaja Kait Kallau.

Õnnitleme ja täname muusikakooli noori bändimuuskuid ja juhendajat!