Sellel aastal toimub Sindi Muusikakooli koosmängu suvelaager  24.-26. augustini Jõulumäe Tervisespordikeskuses.

Selleks, et laps laagris pillimängus end hästi tunneks, ootame laagris osalema ennekõike õpilasi, kes on juba 2 aastat pilli õppinud.

Laagrisse palume registreeruda hiljemalt 1. augustiks, kirjutades kooli e-posti aadressile muusikakool@torivald.ee

Laagritasu on 80 eurot, mille palume kanda arvelduskontole EE892200001100693578 Merike Teppan-Kolk, hiljemalt 10. augustiks!

Tasu sisaldab 2 ööd majutust naridega tubades, 7 toidukorda, pillitunde, vabaajategevusi, bussitransporti laagrisse ja tagasi.

Täpsema info laagri kohta saadame laagrisse tulijatele meili teel.

• Meeldetuletuseks ka seda, et laagritasu saab soovi korral tagasi taotleda Tori Vallavalitsuse huvihariduse ja tegevuse toetuse fondist (loe lähemalt siit).