Lähtuvalt Vabariigi Valitsuse tänasest otsusest, langetas Tori valla haridusosakond otsuse, et kõik Tori valla koolid lähevad alates 14. detsembrist distantsõppele.

Kuna meie koolis oli järgmine nädal planeeritud pilliarvestuste sooritamiseks, siis nimetatud otsus meie õppetöös suuri muudatusi kaasa ei too, kuid midagi siiski muutub:

  1. Pilliarvestused, mis olid planeeritud järgmisele nädalale (14, 15 ja 16 detsember)- selles osas teevad õpetajad lastega kiiret koostööd, et neil kellel võimalik, sooritavad oma arvestused koolimajas juba homme (neljapäeval, 10. detsembril) ja ülehomme (reedel, 11. detsembril). Õpilastel, kellel ei ole võimalik käesoleva nädala jooksul pilliarvestust sooritada, teevad seda järgmisel nädalal distantsilt. Selleks saadab õpilane oma esinemisest video erialaõpetajale. Täpsemad juhised tulevad erialaõpetajatelt.
  2. Alates esmaspäevast, 14. detsembrist ei toimu enam ka ettevalmistus-, 1. ja 2. klassi grupitunde kontaktõppena. Täpsemad juhised saadab õpilastele erialaõpetaja.
  3. E-tunnistused saadetakse õpilastele hiljemalt 22.12.2020.
  4. Koolivaheaeg algab 22.12.2020 ja kestab kuni 10.01.2021.