1. Sindi Muusikakooli koosmängu suvelaager tuleb taas!

Elame täna jälle olukorras, kus tulevikuplaane teha on keeruline. Hoolimata sellest usume meie, et suvi annab meile uue vabaduse teha asju, mida hinges väga soovime. Sealhulgas kokku saada ja koos pilli mängida 🙂

Seoses sellega anname teada, et Sindi Muusikakooli koosmängu suvelaager toimub sel korral 23.-25. augustini Jõulumäe Tervisespordikeskuses.

Selleks, et laps laagris pillimängus end hästi tunneks, ootame osalema õpilasi alates 2. klassist.

Laagrisse palume registreeruda hiljemalt 1. augustiks, kirjutades kooli e-posti aadressile muusikakool@torivald.ee. Laagris osalejate arv on majutustingimuste tõttu piiratud, osaleda saab kuni 45 õpilast.

Laagritasu on 65 eurot, mille palume kanda arvelduskontole EE892200001100693578 Merike Teppan-Kolk hiljemalt 1. augustiks!

Tasu sisaldab 2 ööd majutust naridega tubades, 7 toidukorda, pillitunde ja vabaajategevusi.

Täpsema info laagri kohta saadame laagrisse tulijatele meili teel.

• Meeldetuletuseks ka seda, et laagritasu saab soovi korral tagasi taotleda Tori Vallavalitsuse huvihariduse ja tegevuse toetuse fondist (loe lähemalt siit).

2. Alanud on registreerimine Otsa kooli IV MUUSIKALAAGER-SUVEKOOLI!

Teavitame ka meie kodulehel toredast võimalusest osaleda 10.-14. augustil 2021 Noarootsi Gümnaasiumis (Pürksi küla, Lääne-Nigula vald, Läänemaa) aset leidvas Otsa kooli suvekoolis.

5-päevane SUVEKOOL on ORKESTRIPÕHINE
Oodatud õpilased alates 10. eluaastast
* orkestripillide mängijad (keelpillid, puhkpillid)
* kandle mängijad
* akordioni mängijad
* klassikalise kitarri mängijad

NB! Mida varem end kirja paned ja ettemaksu tasud (arve alusel), seda soodsam!

• 1. märts – 31. märts 2021 110 EUR
  • 1. aprill – 30. aprill 2021 125 EUR